خانه / مجله / مجموعه معماری / طراحی معماری / Giha Woo: بدون خط کش خط راست بکشید!

Giha Woo: بدون خط کش خط راست بکشید!

Giha Woo: بدون خط کش خط راست بکشید!

شرکت طراحی کُره ای، Giha Woo، گجت بسیار کوچکی را طراحی کرده است که بدون نیاز به خط کش می توان با آن خط های راست با اندازه های مشخص ترسیم کرد.

این ابزار که برای کشیدن خطوط راست در کارهای معماری طراحی شده، برای خط کشیدن زیر پاراگراف های مهم در کتاب ها و خطوط عمودی و افقی در سایر رشته ها نیز کاربرد دارد.

Giha Woo: بدون خط کش خط راست بکشید!

Giha Woo علاوه بر اینکه به شما در کشیدن خط راست کمک بسیار زیادی می کند، دارای صفحه نمایش کوچکی است که اندازه ی خط کشیده شده را نمایش می دهد. بر این اساس می توانید خطوطی با دقت میلیمتری و بسیار دقیق رسم کنید. این ابزار بر روی هر نوع مداد و خودکاری می تواند نصب شود و نصب و جدا کردن آن بسیار آسان است.

Giha Woo: بدون خط کش خط راست بکشید!

Giha Woo: بدون خط کش خط راست بکشید!

شرکت سازنده ی این گجت، در زمینه ی ساخت و طراحی ابزارهایی که کشیدن خطوط راست، خمیده و … را راحت تر می کنند و به طور کلی هر ابزاری که کار طراحی را برای طراحان ساده تر و سریع تر کند، پیشگام است. این شرکت همچنین قصد دارد از این گجت دو نوع ساده و با نمایشگر وارد بازار کند. نوع ساده برای کسانی که فقط به کشیدن خط راست احتیاج دارند و می خواهند پول کمتری خرج کنند و نوع با نمایشگر برای کشیدن خطوط دقیق تر.

درباره گروه معمارینه

گروه معمارینه
“معمارینه” به مفهوم معماری گونه و با معماری می باشد که تمامی معانی و مفاهیم لغت معماری را در بر می گیرد که ما بخاطر گستره مفهوم این کلمه، برای خدمات و محصولات خود این نام را انتخاب کرده ایم. از تصویر قلم در لوگوی معمارینه نیز، به این دلیل استفاده شده است که اولین، عمومی ترین و کاربردی ترین ابزار برای طراحی و خلق هر ایده، قلم می باشد. برای ارائه خدمات و محصولات به صورت اینترنتی نیز فعالیت رسمی خود را در وبسایت معمارینه در تاریخ ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۳ آغاز نموده ایم. معمارینه با همکاری جمعی از علاقمندان، مهندسان و اساتید رشته های فنی، مهندسی و هنری تشکیل شده است. از آنجایی که خدمات و محصولات ما در بخش های مختلف و متنوعی عرضه می شود کاربران مختلفی از جمله قشر مهندسان، دانشجویان، کارفرمایان، پیمانکاران، هنرمندان و غیره می توانند از آن ها استفاده و همچنین با ما همکاری نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *