راهنمای ثبت سفارش

خانهراهنمای ثبت سفارش

 

همراه و کاربر عزیز وبسایت معمارینه، ضمن تشکر از حمایت شما، ثبت سفارش محتوای ارایه شده رایگان یا پولی که در بخش های مختلف معمارینه چه بصورت دیجیتالی و دانلودی و چه بصورت فیزیکی و قابل ارسال در دسترس می باشند به راحتی آب خوردن و در 4 مرحله انجام می شود:

 

مرحله اول: عضویت

در وبسایت معمارینه از بخش ایجاد حساب کاربری و عضویت، ثبت نام نمایید و وارد حساب کاربری خود شوید.

 

مرحله دوم: جستجو و انتخاب دوره، آموزش، مقاله، پادکست، ویدیو، دانلود

می توانید جهت یافتن محتوای مورد نظر، به دسته‌بندی های مختلف واقع در منوی وبسایت مراجعه فرمایید و یا از طریق فیلد جستجو، با وارد کردن کلمه مورد نظر، اقدام به جستجو در وبسایت معمارینه نمایید.

 

مرحله سوم: افزودن به سبد سفارش و طی کردن مراحل ثبت سفارش

برای انتخاب محتوای مورد نظر، روی گزینه “افزودن به سبد سفارش” کلیک نمایید. شما می توانید هر تعداد محتوا را به سبد سفارش اضافه کنید و به صورت یکجا ثبت سفارش نمایید. جهت ثبت سفارش هر نوع محتوا، به صفحه معرفی و توضیحات محتوای مورد نظر بروید. بعد از افزودن به سبد سفارش، روی “مشاهده سبد سفارش” و یا آیکون سبد سفارش در بالای وبسایت کلیک نمایید. در قسمت مشاهده سبد سفارش می توانید فاکتور خود را مشاهده و ویرایش نموده و اگر کد تخفیف دارید، وارد نمایید تا برای شما اعمال شود و روی گزینه “ادامه جهت ثبت سفارش” کلیک نمایید (اگر در این قسمت قبلا حساب کاربری داشتید و هنوز وارد حساب کاربری خود نشده باشید حتما اول وارد حساب کاربری خود شده و سپس وارد سبد سفارش خود شوید ولی اگر هنوز ثبت نام نکرده و عضو وبسایت نشده اید، حتما با تکمیل دقیق اطلاعات کاربری و عضویت و ورود به حساب کاربری و مشاهده سبد سفارش خود شوید) سپس روی گزینه “ثبت سفارش” کلیک نمایید تا به درگاه بانک جهت پرداخت وجه سفارش منتقل شوید البته توجه داشته باشید که اگر محتوای مورد نظر رایگان باشد بدون انتقال به درگاه پرداخت، بعد از کلیک روی گزینه “ثبت سفارش” لینک دانلود فایل ها برای شما در دسترس خواهد بود.

 

مرحله چهارم: دریافت لینک دانلود فایل ها در حساب کاربری

بعد از مرحله تکمیل ثبت سفارش می توانید اطلاعات و لینک دانلود فایل های ثبت سفارش شده را در حساب کاربری خود دریافت نمایید.

 

سبد سفارش