معمارینه

درباره ما

آشنایی با معمارینه

معمارینه” به مفهوم معماری گونه، خلق کننده و آفرینشگر می باشد که ما بخاطر گستره معانی و مفاهیم مختلف کلمه معماری، برای خدمات و محصولات خود این نام را انتخاب کرده ایم، البته انتخاب نام “معمارینه” صرفا ارتباطی به رشته معماری ندارد و بیشتر منظورمون از انتخاب این اسم مفهوم و معنی اون بود، همچنین از تصویر قلم در لوگوی “معمارینه” نیز، به این دلیل استفاده شده است که اولین، عمومی ترین و کاربردی ترین ابزار برای طراحی و خلق هر ایده، قلم می باشد، در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با فعالیت های ما آشنا شوید.

 

شروع فعالیت و چشم انداز معمارینه

معمارینه” در تاریخ هفدهم بهمن ماه 1392 با شعار همراه با شما در مسیر خلق آینده” به صورت اینترنتی، در شبکه های اجتماعی و سپس به مرور زمان در وبسایت “معمارینه” نیز با ارائه خدمات و محصولات در بخش های مختلف و متنوعی فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

معمارینه” با همکاری جمعی از علاقه مندان، دانشجویان، مهندسان و استادان رشته های فنی، مهندسی و هنری راه اندازی شده است.

از آنجایی که خدمات و محصولات ما در بخش های مختلف و متنوعی عرضه می شود کاربران مختلفی از جمله قشر دانشجویان، مهندسان، کارفرمایان، پیمانکاران، هنرمندان و دیگر علاقه مندان، می توانند از خدمات و محصولات ما استفاده و همچنین با ما همکاری نمایند.

 

مجوزهای معمارینه

“معمارینه” دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین دارای نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

شایان ذکر است که نام و علامت تجاری یا برند “معمارینه” در بخش مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، با شماره ثبت 230092 به ثبت رسیده است و تمامی حقوق مادی و معنوی آن، متعلق به “معمارینه” می باشد.

سبد سفارش