خانه / مجله / لوسترهای طراحی شده با الهام از اقیانوس

لوسترهای طراحی شده با الهام از اقیانوس

لوسترهای طراحی شده با الهام از اقیانوس

این کلکسیون نورپردازی که توسط  David Trubridge طراحی شده است از موجودات اقیانوسی الهام گرفته شده است. به گفته ی طراح این مجموعه، این لوسترها از موجودات تک سلولی اعماق دریا الهام گرفته شده است. این مجموعه سال گذشته در هفته ی طراحی میلان، توجه ها را به خود جلب کرده بود.

لوسترهای طراحی شده با الهام از اقیانوس

این لوسترها علاوه بر ایجاد حس اقیانوس در خانه و مشابه سازی محیط طبیعی، توجه ها را به موجودات تک سلولی اقیانوس ها که از لحاظ اکوسیستمی نیاز اولیه هر زیست بوم تلقی می شوند، جلب می کند. این موجودات بیش از هر گیاه و درخت دیگری می توانند کربن موجود در هوا را در خود نگه دارند و قسمت مهمی از تولید اکسیژن مربوط به آن هاست.

لوسترهای طراحی شده با الهام از اقیانوس

فرم انحنا دار این لوسترها که از جنس بامبو هستند توسط برش CNC انجام می شود. همچنین برای تاکید بر محیط طبیعی و اهمیت بازیافت قسمت مهمی از این لوستر ها از ظروف پلاستیکی بازیافت شده تهیه می شود.

درباره گروه معمارینه

گروه معمارینه
“معمارینه” به مفهوم معماری گونه و با معماری می باشد که تمامی معانی و مفاهیم لغت معماری را در بر می گیرد که ما بخاطر گستره مفهوم این کلمه، برای خدمات و محصولات خود این نام را انتخاب کرده ایم. از تصویر قلم در لوگوی معمارینه نیز، به این دلیل استفاده شده است که اولین، عمومی ترین و کاربردی ترین ابزار برای طراحی و خلق هر ایده، قلم می باشد. برای ارائه خدمات و محصولات به صورت اینترنتی نیز فعالیت رسمی خود را در وبسایت معمارینه در تاریخ ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۳ آغاز نموده ایم. معمارینه با همکاری جمعی از علاقمندان، مهندسان و اساتید رشته های فنی، مهندسی و هنری تشکیل شده است. از آنجایی که خدمات و محصولات ما در بخش های مختلف و متنوعی عرضه می شود کاربران مختلفی از جمله قشر مهندسان، دانشجویان، کارفرمایان، پیمانکاران، هنرمندان و غیره می توانند از آن ها استفاده و همچنین با ما همکاری نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *