خانه / مجله / مجموعه معماری / طراحی معماری / حصیر ژاپنی با امکانات شگفت انگیز؛ Land Peel

حصیر ژاپنی با امکانات شگفت انگیز؛ Land Peel

حصیر ژاپنی با امکانات شگفت انگیز؛ Land Peel

Land Peel، محصولی از دانشجوی طراحی در ژاپن، Shin Yamashita، است که حصیری چندمنظوره می باشد که از سه بخش تشکیل شده. این حصیر چند تکه می تواند به مبل، میز یا هرچیزی که دوست دارید تبدیل شود. برخی از تکه ها با تا خوردن می توانند پشتی شوند. انعطاف پذیری این حصیر امکانات فراوانی را به کاربر ارائه می کند و به دلیل اینکه به راحتی تا می شود برای مکان های کوچک بسیار عالی است.

حصیر ژاپنی با امکانات شگفت انگیز؛ Land Peel

یک مهمانی دوستانه کوچک را تصور کنید. با دوستانتان نشسته اید و تلویزیون تماشا می کنید؛ روی حصیری که هرجور راحت باشید به آن شکل در می آید.

حصیر ژاپنی با امکانات شگفت انگیز؛ Land Peel

حصیر ژاپنی با امکانات شگفت انگیز؛ Land Peel

نگهداری از این حصیر نیز بسیار آسان است. فقط کافی است آن را تا کنید و در گوشه ای از خانه یا انباری خود بگذارید و هر وقت لازم داشتید دوباره آن را باز کنید. مکانی که land peel بعد از تا کردن اشغال می کند در مقایسه با امکاناتش بسیار ناچیز به نظر می رسد.

درباره گروه معمارینه

گروه معمارینه
“معمارینه” به مفهوم معماری گونه و با معماری می باشد که تمامی معانی و مفاهیم لغت معماری را در بر می گیرد که ما بخاطر گستره مفهوم این کلمه، برای خدمات و محصولات خود این نام را انتخاب کرده ایم. از تصویر قلم در لوگوی معمارینه نیز، به این دلیل استفاده شده است که اولین، عمومی ترین و کاربردی ترین ابزار برای طراحی و خلق هر ایده، قلم می باشد. برای ارائه خدمات و محصولات به صورت اینترنتی نیز فعالیت رسمی خود را در وبسایت معمارینه در تاریخ ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۳ آغاز نموده ایم. معمارینه با همکاری جمعی از علاقمندان، مهندسان و اساتید رشته های فنی، مهندسی و هنری تشکیل شده است. از آنجایی که خدمات و محصولات ما در بخش های مختلف و متنوعی عرضه می شود کاربران مختلفی از جمله قشر مهندسان، دانشجویان، کارفرمایان، پیمانکاران، هنرمندان و غیره می توانند از آن ها استفاده و همچنین با ما همکاری نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *